- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë, publikojnë fotografi duke u puthur me njëri-tjetrin

106

Mozzik dhe Loredana janë një prej çifteve më të komentuar në media.

Ata janë shumë të ndjekur edhe nga fansat në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndajnë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, çifti kanë publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqen më të dashuruar së kurrë, teksa i dhurojnë një puthje të zjarrtë njëri-tjetrit.

Pëlqimet dhe komentet nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për harmoninë në çift.

Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana.

Ata janë shumë aktivë në muzikë, teksa vetëm pak javë më parë sollën këngën e tyre të re “Romeo & Juliet”.

Bashkëpunimi i tyre i fundit është pritur mirë nga fansat e të dy palëve. 

Komento

Emaili juaj nuk do të publikohet!

%d bloggers like this: