- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

Kreatorët e modës e refuzojnë, Bebe Rexha shpërthen me kritika dhe akuza

154

Do të jetë një natë magjike për këngëtaren shqiptare, prandaj ajo dëshironte që ta kuronte veten në detaje.

Bebe Rexhën nuk e kemi parë në ndonjë situatë teksa ankohet dhe akuzon dikë tjetër.

View this post on Instagram

Hanging by the pool ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Këngëtarja ka reaguar publikisht në kurriz të disa prej kreatorëve të modës, të cilët po refuzojnë t’i qepin veshjet me rastin e “Grammy Awards”.

Biondina ka pohuar se stilistët po e refuzojnë pasi që trupi i saj është i madh dhe nuk kanë përmasa të një modele.

Artistja 27-vjeçare nuk e duroi këtë gjë dhe i ofendoi publikisht përmes një video të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

“Më falni, unë duhet ta nxirrja gjithë këtë mllef. Nëse nuk ju pëlqen stili apo muzika ime, është tjetër gjë. Por nuk mund të thoni që nuk vishni dot dikë se nuk ka masat e modeleve të pasarelave. Fuqizoni femrat që të duan trupin e tyre dhe të mos ndihen të pasigurta me veten. Megjithatë, unë do shkoj në Grammy. #Duajenitrupintuaj”.

Ndryshe, 28-vjeçarja është e nominuar në dy kategori të ndryshme të kësaj ngjarje madhore muzikore – “Best New Artist” dhe “Best Country Duo/Group Performance”. 

Komento

Emaili juaj nuk do të publikohet!

%d bloggers like this: