- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

Florentino e do Pochettinon dhe jo Mourinhon

2

Florentino Perez është kundër rikthimit të Jose Mourinhos në klub.

Presidenti i klubit mbretëror nuk preferon portugezin që fitoi La Ligan në Santiago Bernabeu.

Kështu poshon analisti Jose RAmon de la Morena duke folur për El Transistor.

Eksperti lokal ka deklaruar për mundësinë që Mourinho të rikthehet te Real Madridi se gjasat janë të vogla.

“Totalisht jashtë mundësive”, ka theksuar ai.

Florentino Perez po mendon për pasuesin e Solarit.

Prioriteti për Florentinon është që të nënshrkuajë me bosin e Tottenhamit, Mauricio Pochettino dhe ta kthejë atë në Spanjë.

Ish-trajneri i Espaynolit është njeriu i preferuar nga Florentino dhe ai pritet që të emërohet me të përfunduar sezoni.

Real Madridi ka vuajtur edhe pas emërimit të Santiago Solarit, por tash gjendet në një ecuri të mirë prej tri fitoreve rresht.

Komento

Emaili juaj nuk do të publikohet!

%d bloggers like this: