- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

- Reklama juaj këtu -

Lajme

Sport

High Tech

Rozë

Postimet e fundit

Lirohet me kusht Sylejman Selimi

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Sylejman Selimi është liruar me kusht. Këtë e ka bërë të ditur për Telegrafin, drejtori i përgjithshëm i burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi. “Po ish-komandanti Sylejman Selimi

Çfarë të bëj kur jam në Stamboll?

Stambolli, ky qytet që shtrihet në dy kontinente, aty ku Lindja takon Perëndimin dhe Evropa përqafon Azinë. Sot Stambolli është njëri ndër vendet më të vizituara në botë nga turistë që vijnë nga katër anët e globit — vend që ofron shumë

De Jong: Nuk shkoj te Barcelona

Talenti i ri holandez Frenkie De Jong, nuk do të shkojë te Barcelona dhe këtë e ka konfirmuar vetë. Sipas mediave spanjolle, edhe pse lojtari kishte marrëveshje me klubin, në mes ka ndërhyrë Manchester City që e ka rritur ofertën.